shows

shows

~ A Love Brand New  ~

Fri  11 Jan
Agora Theater Druten
20.30 trio (with cello)  ~new album preview~


Mon 14 Jan
De maandag van Meurs  Eindhoven
21.00 trio (with cello)  ~new album preview~


Sun  27 Jan 
Album presentation Walhalla Rotterdam  
15.00 quartet  (with cello and violin)


Fri 1 Feb
Theater Bouwkunde  Deventer
20.30 trio (with cello)


Sun 3 Feb
Das Salonfestival  Erlangen (GER)
14.00 duo


Thu  7 Feb
Stadstheater Zoetermeer  ‘de verrassing’
20.30 quartet (with cello and violin)
LET OP! we staan niet aangekondigd omdat het een verrassingsconcerts is
maar we spelen wel degelijk!


Fri 8 Feb
Catharinakapel Harderwijk
20.15 trio  (with cello)


Sat 9 feb
Theater Posa  Lelystad
20.30 trio (with cello)


Sat 16 Feb
Cozy Concerts  Nijmegen
20.00 trio (with cello)


Sat 23 Feb
Klein Paradiso Echten
20.00 duo


Thu 21 Mar
De Speelplaats Steyl
20.30 trio (with cello)


Thu 16 May
Theater Hof 88 Almelo
20.15 quartet (with cello and violin)


Sat 18 May
Nijend 24  Anderen
quartet 20.30 (with cello and violin)

 

PAST SHOWS

2018

Sat / 21 Apr / Mee In Zee Atelier / Lijsterbesstraat 69-71 Den Haag, NL duo / 20.30
Sun / 15 Apr / Theater Van Beresteyn / Museumplein 5a Veendam, NL / quartet / 15.00
Fri / 13 Apr / ECI Cultuurfabriek / Eci 13 Roermond, NL / trio / 20.00
Mon / 9 Apr / Stadstheater Almelo /Schouwburgplein 1, Almelo, NL / duo / 20.00
Fri / 6 Apr / Parkstad Limburg theaters / B.v. Grunsvenplein 45 Heerlen, NL quartet / 20.30
Sun / 25 Feb / Walhalla / Sumatraweg 9-11 Rotterdam, NL / trio / 15.00
Sat / 24 Feb / het Oude Raadhuis / Hoofdweg 675 (Westzijde) Hoofddorp, NL / duo / 20.30
Fri / 23 Feb / Twee Hondjes / Opzomerlaan 106 Hellevoetsluis, NL / quartet / 20.15
Fri / 2 Feb / TOP – TLC Sessions / Markt 5 Bemmel, NL / duo / 21.00
Sun / 28 Jan / Cambrinus / Venrayseweg 94 Horst, NL / trio / 16.00
Fri / 26 Jan / Theater Posa / Kempenaar 01-10 Lelystad, NL / trio / 20.15
Sun / 7 Jan / Kunstlinie / Esplanade 10 Almere, NL / quartet / 15.30
Sat / 21 Apr / Mee In Zee Atelier / Lijsterbesstraat 69-71 Den Haag, NL duo / 20.30
Sun / 15 Apr / Theater Van Beresteyn / Museumplein 5a Veendam, NL / quartet / 15.00
Fri / 13 Apr / ECI Cultuurfabriek / Eci 13 Roermond, NL / trio / 20.00
Mon / 9 Apr / Stadstheater Almelo /Schouwburgplein 1, Almelo, NL / duo / 20.00
Fri / 6 Apr / Parkstad Limburg theaters / B.v. Grunsvenplein 45 Heerlen, NL quartet / 20.30
Sun / 25 Feb / Walhalla / Sumatraweg 9-11 Rotterdam, NL / trio / 15.00
Sat / 24 Feb / het Oude Raadhuis / Hoofdweg 675 (Westzijde) Hoofddorp, NL / duo / 20.30
Fri / 23 Feb / Twee Hondjes / Opzomerlaan 106 Hellevoetsluis, NL / quartet / 20.15
Fri / 2 Feb / TOP – TLC Sessions / Markt 5 Bemmel, NL / duo / 21.00
Sun / 28 Jan / Cambrinus / Venrayseweg 94 Horst, NL / trio / 16.00
Fri / 26 Jan / Theater Posa / Kempenaar 01-10 Lelystad, NL / trio / 20.15
Sun / 7 Jan / Kunstlinie / Esplanade 10 Almere, NL / quartet / 15.30

2017

Wed / Dec 13 / Mozaiek / duo / 20.15 / Campuslaan 6 Wijchen, NL / 20.15
Sat / Nov 25 / Nijend24 / Nijend 24 Anderen, NL / duo / 20.00
Fri / Nov 10 /  Das Salonfestival / Karlsruhe, GER / trio / 19.30
Fri / Oct 13 /  Das Salonfestival / Düsseldorf, GER / trio / 19.30
Sat / Sep 16 / Theater Van Beresteyn – preview / Veendam, NL / duo / 20.15
Sun / Jun 18 /  Jekerklassiek – with Philharmonie Zuidnederland / quartet / 14.00
Le Marais Deux , Maastrichter Heidenstraat 6 / Maastricht, NL
Sat / Jun 10 / Het Werftheater / Oudegracht 58-60 / Utrecht, NL / trio / 20.30
Fri / Jun 09 / Het Werftheater / Oudegracht 58-60 / Utrecht, NL / trio / 20.30
Sun / Apr 02 / Posthuis Theater / Achter de kerk 2 / Heerenveen, NL / duo / 16.00
Sat / Apr 01 / Rabotheater Hengelo / Beursstraat 44 / Hengelo, NL / quartet / 20.30
Fri / Mar 31 / Theater Cascade / Hoge Kade 50 / Hendrik-Ido-Ambacht, NL / quartet / 20.15
Sat / Mar 25 / Muzykkafee DeVille / duo / Tempelreed 14 / Hieslum, NL / 21.00
Fri / Mar 24 / Theater De Meenthe / Stationsplein 1 / Steenwijk, NL / trio / 20.15
Sat / Mar 18 / Hermannsburg / Private concert / Hermannsburg, GER / trio / 20.30
Sat / Mar 11 / Mee in Zee-atelier / Lijsterbesstraat 69 / Den Haag, NL / duo / 20.30
Fri / Mar 10 / Theater Agora / van Heemstraweg 53 / Druten, NL / trio / 20.30
Sat / Mar 04 / Theater De Tuin / De Smidse 1B / Leusden, NL / duo / 20.00
Mon / Jan 16 / Domkeller /Hof 1 / Aachen, GER / trio / 20.00
Mon / Jan 09 / Walhalla / Sumatraweg 9-11 / Rotterdam, NL / quartet / 20.00

2016

Sat / Dec 10 / Theater Posa / Kempenaar 01-10 / Lelystad, NL / trio / 20.15
Fri / Nov 11 /  Das Salonfestival / Hannover, GER / trio / 20.00
Sun / Nov 06 /  Cultuurhuys De Kroon / Gouweplein 1 / Waddinxveen, NL / duo / 15.00
Sat / Nov 05 /  Das Salonfestival /Bochum, GER / trio / 20.00
Fri / Nov 04 /  Das Salonfestival /Essen, GER / trio / 19.00
Sat / Oct 08 /  GetU – Sint Jacobskapel / Glashuis 4 / Nijmegen, NL / trio / 20.30
Mon / Sep 26 /  Meneer Frits – Ad van Meurs Presenteert / J.v. Lieshoutstraat 3  /
Eindhoven, NL / trio / 21.00
Sat / Sep 17 /  Volksbad Jena / Knebelstrasse 10 / Jena, GER / trio / 20.00
Sat / Jul 02 /  Share a Perfect Day Festival / Hilvarenbeek, NL / quartet / 16.00 + 18.00
Sun / Jun 19 /  Jekerklassiek – with Philharmonie Zuidnederland / duo + string quintet / 14.00
Le Marais Deux , Maastrichter Heidenstraat 6 / Maastricht, NL
Sun / May 22 /  De Steenakker / Steenakkerstraat 5 / Haps, NL / duo / 16.00
Fri / May 20 /  Luxor Live / Willemsplein 10 / Arnhem, NL / duo / 20.30
Mon / Apr 25 /  Theater De Meenthe – preview / Stationsplein 1 / Steenwijk, NL / duo / 20.15
Tue / Mar 29 /  Rabotheater Hengelo – preview / Beursstraat 44 / Hengelo, NL / duo / 20.00
Sun / Mar 13 /  Musiketan Festival – Sala BBK Bilbao / Gran Vía López de Haro, 19-21 /
Bilbao, ES / duo / 20.00
Sun / Feb 28 /  WIJ Presenteert / Dorpshuis / Rijpwetering, NL / quartet / 15.00
Thu / Feb 25 /  Theater Mozaiek / Campuslaan 8 / Wijchen, NL / quartet / 20.15
Sun / Feb 21 /  Cambrinus / trio / 16.00 / Venrayseweg 94 / Horst, NL
Sat / Feb 20 / Singer-Songwriter festival / De Tamboer / Hoogeveen, NL / quartet / 20.00
Tue / Feb 16 /  ASN live Maastricht – Talkshow / La Bonbonnière / Maastricht, NL / duo / 19.00
Sun / Feb 14 /  Het Achterhuis / Voorstad St. Jacob 8 / Roermond, NL / duo / 15.00
Thu / Jan 21 / Live Stage Marnix / Bospoort 1 / Ede, NL / trio / 20.15

2015

Sun / Dec 13 / Mariakapel Holthees / Kapelstraat 1 / Holthees, NL / trio / 15.30
Fri / Oct 30 / ZINiN Theater / Willem Alexanderstraat 7 / Nijverdal, NL  / trio / 20.15
Thu / Oct 29 / De Meerse, Oude Raadhuis / Hoofdweg 675 / Hoofddorp / duo / 20.30
Fri / Oct 16 / Agnietenhof / Sint Agnietenstraat 2 / Tiel / quartet / 20.00
Fri / Oct 09 / ECI cultuurfabriek / ECI 13 / Roermond, NL / trio / 20.00
Sat / Sep 26 / MEZZ Breda / Keizerstraat 101 / Breda, NL / duo / 21.00
Sat / Sep 05 / Tamboer Hoogeveen / Hoofdstraat 17 / Hoogeveen / duo / 15.30
Sat / Jun 06 / Spijkers met Koppen , NPO radio 2 / quartet / 12.00
Thu / May 14 / De nacht van de vluchteling, NPO radio 2 / duo / 23.00
Sun / May 10 / Paul!, live NPO radio 2 / duo / 17.00
Sat / May 09 / Theater Posa / Kempenaar 01-10 / Lelystad, NL / trio / 20.15
Fri / May 08 / ZINiNTheater / Willem Alexanderstraat 7, Nijverdal, NL / quartet / 20.15
Fri / May 01 / Countdown Café, Radio Veronica Live Radio / trio / 20.30
Thu / Apr 30 / RTV Rijnmond, live uit Lloyd / quartet / 22.00
Sat / Apr 18 / Parkstad Limburg Theaters / Heerlen, NL / quartet / 20.30
Thu / Apr 16 / Cultuurpodium De Speelplaats / Steyl, NL / trio / 20.30
Sun / Apr 12 / Theater de Winsinghhof / Brink 10 / Roden, NL / quartet / 20.15
Fri / Apr 10 / Theater het Musiater / Bommersheufsestraat 62 / Zevenaar, NL / quartet / 20.15
Sun / Apr 05 / Dit is de dag, live NPO radio 1 / duo / 18.00
Sun / Apr 05 / De Stemming, L1 live radio / duo / 11.00
Sun / Mrt 22 / Theater Sneek / Westersingel 28 / Sneek, NL / duo / 20.15
Sun / Mar 15 / Theater Walhalla / Sumatraweg 9-11 / Rotterdam, NL / quartet / 15.00
Sun / Mar 15 / BNN, Timur en Rámon, live radio 3FM / duo / 12.15
Sun / Mar 15 / NPO 2 TV ‘De Nieuwe Wereld’ / quartet / 11.30
Fri / Mar 13 / Theater aan de Schie / Stadserf 1 / Schiedam, NL / quartet / 20.15
Sun / Mar 08 / Paradiso /Amsterdam, NL  *** cd release party ***/ quartet / 16.00
Sat / Mar 07 / Met het oog op morgen, live NPO radio 1 / trio / 23.00
Sat / Mar 07 / Muziekcafé, live NPO radio 2 / quartet / 16.00
Fri / Mar 06 / Schouwburg De Lawei / ROC Friese Poort / Splitting 21/ Drachten  / 20.30
Mon / Feb 16 / Omroep Fryslan, Noardewyn, live radio / 14.30
Sun / Feb 15 / Theater Het Heerenlogement / Markt 31 / Beusichem, NL / 16.00
Thu / Feb 12 / OBA live, radio 5 / duo / Amsterdam, NL / 19.00

2014

Fri / Dec 12 / Volksbad / Knebelstrasse 10 / Jena, GER / 20.00
Wen / Dec 10 / Theater Spectrum / Kees Stipplein 72 / Veenendaal, NL / 20.00
Sat / Dec 06 / Stadsschouwburg de Harmonie / Ruiterskwartier 4 / Leeuwarden, NL / 20.30
Fri / Sep 26 / Theater ‘t Mozaiek / Campuslaan 6 / Wijchen, NL / 20.15
Thu / Jun 05 / Löwen im Zimmertheater / Bursagasse 16 / Tübingen, GER / 21.00
Thu / May 23 / Grammatikoff / Dellplatz 16a / Duisburg, GER / 20.00
Thu / May 22 / Spatz und Wal / Hertingerstraße 31 / Unna, GER / 20.00
Thu / May 08 / Laboratorium / Wagenburgstraße 147 / Stuttgart, GER / quartet / 20.30
Sat / May 03 / Theater De Wegwijzer / Molenweg 25 / Nieuw- en St. Joosland, NL / 20.30
Sat / Apr 05 / Baekerhoes – Fanfafusion / Kerkstraat 1 / Maasbracht, NL / 20.00
Fri / Mar 21 / Zuiderlucht Thuisconcert / Rekem, BE / 20.30
Fri / Mar 07 / Wilmink Theater – Grote Kerk / Oude Markt 31 / Enschede, NL / 20.00
Mon / Mar 03 / Twiggy / Via De Cristoforis 5 / Varese, ITA / 21.30
Sun / Mar 02 / Bar Modo Infoshop – show + radio / Bologna ITA / 19.30
Sat / Mar 01 / Randal / via latiro 21 / Sestri Livante, ITA / 22.00
Fri / Feb 28 / Arci Dallo / Piazza Ugo Dallò 4 / Castiglione Delle Stiviere, ITA / 22.30
Fri / Feb 21 / Jz Karo – support for Joseph Parsons / Herzogenring 12 / Wesel, GER / 20.00
Fri / Feb 14 / Werk°stadt / Mannesmann Straße 6 / Witten, GER / 20.00
Mon / Feb 03 / Asta Kulturcafé / Becherweg 5 / Mainz, GER / 21.00
Fri / Jan 31 / Die Wohngemeinschaft / Richard Wagner Straße 39 / Köln, GER / 20.00

2013

Sun / Nov 24 / Museum Joure / Midstraat 70 / Joure, NL / 14.30
Fri / Nov 22 / Theater Cascade / Hoge Kade 50 / Hendrik-Ido- Ambacht, NL / 20.15
Sat / Nov 02 / Theater de Maagd – CKB / B. Stulemeijerlaan 3 / Bergen op Zoom, NL / 20.00
Sun / Oct 27 / Theater Meerzigt / E.M. Beimastrjitte 8 / Eastermar, NL / 15.00
Wed / Sep 11 / Domani / Dominicanenstraat 15 / Venlo / 20.30
Sun / Jun 30 / t Waarhuis / Zijlsterweg 20 / Aduarderzijl / 15.00
Sun / May 19 / Forum Theater / Engelenkampstraat 68 / Sittard / 16.00
Fri / May 10 / Westlandtheater De Naald / Stokdijkkade 3 / Naaldwijk / 20.15
Sat / Apr 06 / Theater Twee Hondjes / Opzoomerlaan 106 / Hellevoetsluis /20.15
Sat / Mar 16 / Theater ‘t Pand / Korenbeurs 3 / Gorinchem / 20.30
Sat / Jan 26 / Jan Van Besouw / Thomas van Diessenstraat 1 / Goirle / 20.30
Mon / Jan 21 / Meneer Frits – Ad van Meurs Presenteert / Jan van Lieshoutstraat 3  /
Eindhoven / 21.00

2012

Sun / Nov 11 / L1 De Stemming / Live on L1 Radio / 11.00
Sun / Oct 22 / Keunswurk / Wissesdwinger 1 / Leeuwarden / 20.00
Sun / Oct 21 / t Waarhuis / Zijlsterweg 20 / Aduarderzijl / 15.00
Sat / Oct 20 / Klein Koninkrijk / Benedendijk 78 / Olst / 20.30
Sun / Oct 07 / Theater PePijn / Nieuwe Schoolstraat 21 – 23 / Den Haag / 16.30
Sun / Sep 30 / Ernesto’s Lazy Sunday /Markt 32 / Sittard / 14.00
Fri / Sept 07 / The Night Before Bruis / Prins Bisschopsingel 55 / Maastricht / 20.15
Sun / Sep 02 / Muziekgebouw Frits Philips / Heuvel Galerie 140 / Eindhoven / 13.45
Sun / Aug 19 / Jazz au Broukay / Chemin du Broukay / Eben Emael (B) / 17.30
Sun / Aug 05 / Zomerparkfeest Venlo / Julianapark / Venlo /12.00
Sat / Jun 30 / Tros Muziekcafe / Live on Radio 2  / 16.00
Fri / Jun 15 / Radio 2 Van Holland / Live on Radio 2 / 23.00
Sun / May 13 / Posthuis Theater / Fok 78 / Heerenveen / 16.00
Fri / May 11 / Club Dauphine / Prins Bernhardplein 175 / Amsterdam / 20.30
Thu / May 10 / Omroep Brabant Radio / Live radio, Eefke Boelhouwers / 14.00
Sat / May 05 / NTR: Pavlov / Live on Radio 1 / 18.00
Sat / Apr 28 / Theater Cool / Coolplein 1 / Heerhugowaard / 20.15
Fri / Apr 27 / Munt Theater / Collegeplein 3 / Weert / 20.15
Thu / Apr 26 / Westlandtheater De Naald / Stokdijkkade 3 / Naaldwijk  / 20.15
~Official CD Presentation~
Fri / Apr 13 / Radio Rijnmond Live uit Lloyd / Live on Radio Rijnmond / 22.00
Thu /Apr 12 / VPRO De Avonden / Live on Radio 6 / 21.00
Sat / Apr 07 / L1 Cultuurcafé / Live on L1 Radio / 13.00
Fri / Mar 23 / CK Theater / Jesuïtenstraat 4 / Roermond / 20.00 new album preview
Sat / Mar 17 / Theater De Willem / Van der Palmstraat 4 / Papendrecht / 20.15
Fri / Mar 16 / Theater Landgraaf / Kerkberg 4 / Landgraaf / evening with Martin Simek / 20.30
Sat / Mar 03 / Parkstad Limburg Theaters / B. v. Grunsvenplein 145 / Heerlen / 20.30
Sun / Feb 26 / Meneer Frits – Spam! Talkshow / Jan van Lieshoutstraat 3  / Eindhoven / 12.30
Thu / Jan 19 / Limburg Vandaag / TV Limburg / Live tv show / 16.00
Sat / Jan 14 / Razzmatazz / Middelburgsestraat 113 / Oost-Souburg / 21.00

2011

Sun / Dec 18 / Mariakapel / Kapelstraat 1 / Holthees / 15.30
Fri / Dec 16 / Theater Twee Hondjes / Opzoomerlaan 106 / Hellevoetsluis / 20.15
Thu / Dec 15 / Podium ‘t Beest / Beestenmarkt 3 / Goes / 20.30
Tue / Dec 13 / Theater Het Heerenlogement / Markt 31 / Beusichem / 20.30
Sun / Nov 13 / Cambrinus / Venrayseweg 94 / Horst / 16.00
Thu / Oct 06 / Papenstraat Theater / Papenstraat 9 / Zwolle / 20.15
Tue / Oct 04 / Westlandtheater De Naald / Stokdijkkade 3 / Naaldwijk / 15.00
Sun / Sep 11 / KuKuK – GrenzKunstRoute011 / Eupener Straße 420 / Aachen (D) / 20.00
Fri / Sep 09 / Preview CK Theater / Jesuïtenstraat  4 / Roermond / 21.00
Sat / Jul 09 / Theater Bouwkunde / Klooster 2-4 / Deventer / 21.00
Sat / Jul 02 / Festival Cambrinus, Kunst & de Buren / Venrayseweg 94 / Horst / 19.45
Sun / Jun 26 / Eupen Musik Marathon / Auf’m Hund / Eupen (B) / 20.00
Thu / May 19 / Preview Westlandtheater De Naald / Stokdijkkade 3 / Naaldwijk / 20.15
Thu / May 12 / Livestage Marnix / Achterdoelen 11 / Ede / 20.45
Mon / May 09 / Preview Theater de Willem / Van der Palmstraat 4 / Papendrecht / 20.15
Thu / Apr 07 / Apollofirst Theater / Apollolaan 123 / Amsterdam / 20.30
Fri / Apr 08 / Apollofirst Theater / Apollolaan 123 / Amsterdam / 20.30
Fri / Apr 01 / Theater Cultura / Molenstraat 45 / Ede / 20.15
Sat / Mar 12 / London Music Club / 470 Colborne Street / London, ON, Canada / 21.00
Thu / Mar 10 / Canadian Music Fest / The Piston / Toronto, ON, Canada / 01.00
Wed / Mar 09 / Canadian Music Fest / Czehoski / Toronto, ON, Canada / 21.00
Sat / Mar 05 / Indie Montreal @ Zoobizarre/CFC / Montreal, QC, Canada / 20.00
Fri / Feb 18 / Pitboel Theater / Montgomerystraat 26 / Sittard / 20.30
Thu / Jan 27 / Catharinakapel / Klooster 1 / Harderwijk / 20.15
Sun / Jan 23 / Ladiesfuel / Bloemendalsestraat 24 / Amersfoort / 12.00
Thu / Jan 13 / Eurosonic-NoorderslagLive in your living room / Groningen / 20.00
Fri / Jan 07 / Hedon / Support for Wende / Burgemeester Drijbersingel 7 / Zwolle / 21.00
Sat / Jan 08 / Patronaat / Support for Wende / Zijlsingel 2 / Haarlem / 21.00

2010

Mon / Dec 06 / Meneer Frits / Jan van Lieshoutstraat 3  / Eindhoven / 21.00
Sun / Nov 28 /Live in your living room / Pieter Poststraat 35 / Maastricht / 20.00
Sun / Nov 21 / Effenaar / Support for Tom McRae (+ Matangi quartet) /Eindhoven / 20.15
Fri / Nov 19 / Festival Club Canapé – Live In your living room / Scheiweg 6 / Veghel / 20.00
Sun / Nov 07 / Cambrinus / Venrayseweg 94 / Horst / 16.00
Sun / Oct 17 / Chicks & Strings – Witte Theater / Kanaalstr 257 / IJmuiden / 16.45
Sun / Sep 12 / Roepaen / Support for Damien Jurado / Ottersum / 16.00
Thu / Sep 02 / Cultura Nova – Parkstad Theater / Heerlen / 20.30
Sat / Jun 19 / TROS Muziekcafé / Radio 2 / Studio Plantage / Amsterdam / 16.00-18.00
Sat / Jun 05 / Maastricht Live / Griend 4  / Maastricht / 15.45
Fri / May 28 / Burg Wilhelmstein / An Wilhelmstein / 52146 Würselen (GER) / 19.30
Sat / May 01 / L1 Cultuurcafe Live Radio / Steenstraat 3 / Venlo / 13.00
Sat / Apr 17 / Cd Release Party – Theater De Cameleon /Amsterdam / 20.45
Sat / Apr 10 / Try out – Theater Kumulus / Herbenusstraat 89  / Maastricht / 20.15
Thu / Apr 08 / Omroep Brabant Radio / Eindhoven / 14.15
Mon / Apr 05 / Try out – Theater Lexor / Willemstr 40  / Heerlen / 15.30

2008

Sun / Dec 28 / 2008 / Numoon Fest @ Lantaren/Venster / Rotterdam / 21.00
Thu / Dec 18 / 2008 / België / Schuttenstraat 2 / Almelo / 21.30
Fri / Oct 10 / 2008 / POPRONDE – De Bastaard / Utrecht / 21.15
Thu / Sept 25 / 2008 / POPRONDE – In Den Borrelaer / Deventer / 21.30
Sat / Sept 14 / 2008 / Parcours / Plein 1992 / Maastricht / 14.30
Fri / Sept 12 / 2008 / POPRONDE – De Opera / Nijmegen / 20.00
Fri / Sept 05 / 2008 / Cultura Nova / Terras Glaspaleis / Heerlen / 21.00
Sun / Aug 31 / 2008 / Uitmarkt / Pakhuis Wilhelmina / Amsterdam / 16.30
Sat / Jul 05 / 2008 / Conincxpop / Elsloo / 14.30
Sat / Jun 28 / 2008 / Secret Show / Amsterdam / 20.00
Sun / Jun 15 / 2008 / Live on National Radio 3FM, Xnoizz / Radio 3FM / 23.00
Sat / May 31 / 2008 / Naked Song Festival / Music Hall Frits Philips / Eindhoven / 20.15
Sat / May 24 / 2008 / Lambiek / Wilhelminapark 66 / Tilburg / 21.00
Fri / May 23 / 2008 / Live on National Radio 1, LLinke soep / Radio 1 / 20.00
Sun / May 18 / 2008 / Gast in Zutphen / Centre Zutphen t.b.a / Zutphen / 12.30
Thu / May 08 / 2008 / National Radio 3FM >3voor12Live! / Amsterdam / 22.00
Mon / May 05 / 2008 / Bevrijdingsfestival / Main Stage / Roermond / 14.30
Sat / May 03 / 2008 / Mondriaan (private concert) / Heerlen / 13.00
Sat / Apr 26 / 2008 / Egmont / Pontstrasse 1-3 / Aachen (GER) / 20.00
Sun / Apr 20 / 2008 / De Zotte / Benzenraderweg 104 / Heerlen / 17.00
Sat / Apr 19 / 2008 / Maastricht Music Hall / Griend 6-7 / Maastricht / 21.45
Sun / Apr 13 / 2008 / De Kroeg / Nieuwstraat 27 / Arnhem / 16.00
Sun / Mar 23 / 2008 / Waterfront / Boomjeskade 15 / Rotterdam / 14.00
Sun / Mar 16 / 2008 / Mausefalle 33 1/3 / Weberstasse 41 / Bonn (GER) / 20.30
Sun / Mar 16 / 2008 / Falstaff / Amorsplein 6 / Maastricht / 16.00
Sun / Mar 09 / 2008 / Live on L1 Radio, De Stemming / Dopplerdomein 20A /  Maastricht / 11.00
Fri / Mar 07 / 2008 / De Nieuwe Nor / Pancratiusstraat 30 / Heerlen / 20.30
Wen / Mar 05 / 2008/ Live on National Radio 5, Desmet live / Amsterdam / 18.00
Sat / Mar 01 / 2008 / Live on National Radio 2, TROS Muziekcafé  / Amsterdam / 16.00
Fri / Feb 29 / 2008 / Fantasio / Amsterdam / 20.30 / with Emma Black & Royal Wood
Tue / Feb 26 / 2008/ Handelsbeurs / Kouter 29 / Gent (BE) / 20.30
Sun / Feb 24 / 2008 / Cambrinus / Venrayseweg 94 / Horst / 16.00
Tue / Feb 19 / 2008 / ‘t Nonnetje / Groenmarkt 5 / Amersfoort / 21.30
Sun / Feb 17 / 2008 / Dumont / Zollernstrasse 41 / Aachen (GER) / 21.00
Sat / Feb 16 / 2008 / SplotsZ / Sportpad 25 / Roelofarendsveen / 21.00
Sat / Jan 12 / 2008 / SMEC luisterconcert / Vesperstraat 51 / Mierlo / 20.00
Sat / Jan 12 / 2008 / Live on National Radio 2 ’Spijkers met Koppen’ / Utrecht / 14.00

2007

Tue / Jan 02 / 2007 / Camelot / Grote Markt 37 / Nijmegen / 22.00
Fri / Jan 19 / 2007 / Fenix / Odasingel 90 / Sittard / 20.00
Sat / Jan 27 / 2007 / Muziekgieterij Opening / Bankastr 3 / Maastricht / 22.00
Sun / Feb 04 / 2007 / De Zotte / Benzenraderweg 102 / Heerlen / 16.30
Sun / Mar 11 / 2007 / Kumulus Theatre / International Women’s Day / Maastricht / 16.30
Tue / Mar 20 / 2007 / De Rode Pimpernel / Hinthamerstraat 109 / Den Bosch / 21.30
Wed / Apr 04 / 2007 / Teatro Elysée / Kapuzinergraben 8 / Aachen / 21.00
Sat / Apr 07 / 2007 / De Rooie Cent / Hooglandseweg – Zuid 34A / Amersfoort / 21.00
Tue / Apr 10 / 2007 / Op de Bies / Hereweg 145 / Landgraaf / 10.30
Sat / Apr 14 / 2007 / Spring in 2 Spring / Woetsjtok / Brunssum / 20.30
Thu / Apr 26 / 2007 / The Hideaway / 114 Junction Road / London (UK) / 21.00
Fri / Apr 27 / 2007 / The Bosuns / 138A Kings Road Chelsea / London (UK) / 21.00
Thu / May 31 / 2007 / Kumulus Theatre / Herbenusstr 89 / Maastricht / 21.30
Sat / Jun 09 / 2007 / Texfree festival / Hulsterweg 7 / Venlo / 18.15
Fri / Jun 29 / 2007 / Winston Grote Prijs NL / Warmoesstr 131 / Amsterdam / 20.30
Sat / Jun 30 / 2007 / Spieringfestival / Taveerne de Mol / Muiden-A’dam / 21.00
Sat / Aug 25 / 2007 / Uitmarkt Amsterdam KHL / Oost. Handelskade 44 / Amsterdam / 17.30
Sat / Sept 08 / 2007 / Zaal Acht / Zwartbroekstr 27 / Roermond / 22.30
Sun / Sept 09 / 2007 / Semifinal Grote Prijs NL / Ekko / Utrecht / 15.00
Sat / Sept 15 / 2007 / ‘t Vereinshoes / Koperstraat 21 / Vaals / 21.30
Sun / Sept 16 / 2007 / De Kroeg / Nieuwstraat 27 / Arnhem / 16.00
Sun / Sept 30 / 2007 / Semifinal Grote Prijs NL rnd 2 Hedon / Zwolle / 15.00
Sun / Oct 14 / 2007 / Muziekfabriek-Festival / Limburgzaal Theatre / Heerlen / 14.00
Tue / Oct 16 / 2007 / Support for Joan Armatrading / Limburgzaal Theatre / Heerlen / 20.30
Fri / Nov 02 / 2007 / Oranje Koffiehuis / Arke Noachstraat  7 / Arnhem /  22.00
Sat / Nov 10 / 2007 / Live on NCRV radio 2 / Cappuccino / Hilversum / 11.30
Sat / Dec 08 / 2007 / Finales Grote Prijs NL / Melkweg / Amsterdam / 14.00
Thu / Dec 13 / 2007 / L1 Sports gala Live TV / Limburgzaal Theatre Heerlen / Heerlen / 20.30
Sun / Dec 23 / 2007 / Roepaen / Kleefseweg 9 / Ottersum / 15.00
Sun / Dec 23 / 2007 / Kinky Star / Vlasmarkt 9 / Gent (BE) / 21.00

2006

Sun / Jun  11 / 2006 / L1 Radio ‘De Stemming’ / Ambyerstraat Zuid 77b / Maastricht / 11.00
Fri / Aug 25 / 2006 / Route 66 / Paardestraat 3 / Sittard / 21.30
Di / Aug 29 / 2006 / Parcours press conf. / Historisch Centrum Limburg / Maastricht / 11.45
Thu / Sep 07 / 2006 / Sounds instore / Parade 66 / Venlo / 19.30
Sat / Sep 10 / 2006 / Parcours / Plein 1992 / Maastricht / 15.20
Wed / Sep 13 / 2006 / Motive / Private party / Ysselstein / 19.00
Sun / Sep 17 / 2006 / Café Dinges / Akenerstraat 18 / Vaals / 21.00
Fri / Oct 06 / 2006 / Jerry’s Muziekcafé / Dorpstraat 8 / Veldhoven / 21.30
Fri / Oct 27 / 2006 / Route 66 / Paardestraat 3 / Sittard / 21.30
Thu / Nov 02 / 2006 / Live at VPRO radio / Cantina @ VPRO / Hilversum / 12.00
Sun / Nov 05 / 2006 / De Haas / Jeustraat 75 / Voerendaal / 15.00
Tue / Nov 07 / 2006 / ‘t Nonnetje / Groenmarkt 5 / Amersfoort / 21.30
Sat / Nov 11 / 2006 / Vereinshoes / Koperstraat 21 / Vaals / 21.30
Sun / Nov 19 / 2006 / Zaal Acht / Zwartbroekstr 27 / Roermond / 19.00
Tue / Nov 21 / 2006 / Alleman / Virmundtstraat 47 / Gemert / 22.30
Mon / Dec 04 / 2006 / Live at Parkstad radio / Radio Parkstad / Heerlen / 23.00
Sat / Dec 09 / 2006 / De Haas / Jeustraat 75 / Voerendaal / 21.30
Sun / Dec 10 / 2006 / Dumont / Zollernstrasse 41 / Aachen (GER) / 20.30
Sat / Dec 16 / 2006 / De Dolle Graaf / Klinkerstr 6 / ‘s-Heerenberg / 21.00
Sun / Dec 17 / 2006 / Christmas concert / Kerkstr 1 / Maasbracht / 19.00
Sun / Dec 24 / 2006 / Koffiehuis KHL / Oostelijke Handelskade 44 / Amsterdam / 20.30
Thu / Dec 28 / 2006 / Support act for Bettie Serveert / De Nieuwe Nor / Heerlen / 20.00